Послуги

Купівля на аукціоні

  Менеджери компанії USA driver підбір авто беруть повністю на себе! Ми з вами визначаємося з питань бюджету, марки, моделі, комплектації і станом авто. Починаємо пошуки на аукціонах США.Всі найцікавіші варіанти ми будемо надсилати в зазначений вами месенджер. Це десятки, а буває і сотні варіантів, які ми вивчаємо, опрацьовуємо і скидаємо вам тільки найцікавіші! Ви лише стверджуєте підходить вам цей варіант чи ні. 

  Авто, які ви виберете ми перевіряємо по системі Carfax на наявність інших ДТП, дізнаємося кількість колишніх власників і всю історію експлуатації. Це робиться для того, щоб виявити можливі приховані проблеми ще до початку торгів. Якщо авто з прозорою історією, то можна його грати.

  Ми будемо робити ставки разом з вами до Вашого максимуму, одна ставка за одною. У торгах ви можете брати участь разом з вашим менеджером по телефону і стежити за аукціоном онлайн.

Доставка

Доставка в порт відправника

Після покупки наша логістична компанія доставляє авто з майданчика аукціону в найближчий припортовий термінал. По прибуттю співробітники повторно оглядають  автомобіля, роблять 15—30 фотографій, щоб ви побачили стан авто і всі нюанси.

Відвантаження з порту України

Після погрузки авто в контейнер і оформлення нами документів на експорт, автомобіль відправляється в порт Одеси. Ми повідомляємо вам про номер контейнера, за яким ви зможете відстежувати своє авто.

Митне оформлення

За тиждень до прибуття вашого автомобіля, по нашому запиту, від власника авто необхідно надати пакет документів: 1,2,3 сторінки паспорту, сторінка з пропискою, код ІНН.  По прибуттю судна в порт Одеси на протязі двох робочих днів судно розвантажується, після чого розпочинається робота з контейнерами:

1. Оплата мита: банківським платежем на розрахунковий рахунок митниці в сумі, яка визначається індивідуально для кожного автомобіля.

2.Відкриття контейнера

3.Фото та відео-фіксація

Після розмитнення автомобіль буде готовий до видачі в порту. Його можна забрати самостійно, якщо він на ходу і допущений до експлуатації по дорогах загального користування. Також він може бути доставлений евакуатором в будь-яку точку України.

 

Ремонт під замовлення

За вашим бажанням ми можемо виконати ремонт автомобіля "під ключ" - від підбору запчастин, до організації та контролю ремонтних робіт на нашому або партнерських СТО. За рахунок напрацьованих умов наші клієнти отримують найвигідніші ціни на запчастини і роботи. Також маємо величезний досвід з складного ремонту автомомбілів, з важкими ушкодженнями.

 Наш менеджер легко вас проконсультує і пояснить всі ньюанси з питання ремонту.

Оплата: готівкою в офісі компанії USA DRIVER або по домовленності з менеджером!

Ще немає облікового запису?

Ви легко можете створити свій обліковий запис. Для цього знадобитися ввести свій email та пароль.

Вже є обліковий запис?

Натисніть на кнопку "ВХІД" щоб відкрити форму входу.