Мобильный слайдер

Процес купівлі від А до Я.

1. Безкоштовна консультація
Менеджер відповість на всі ваші запитання про покупку авто з США, розповість про особливості процесу і ціноутворення авто.
2. Підписання договору
Підписання офіційного договору в нашому офісі або віддалено. На цьому етапі вноситися передоплата в розмірі … $.
3. Підбір авто
Визначаємось з бюджетом та вимогами по авто. Менеджер підбере для вас 5-10 варіантів автомобілів, перевірить їх історію та стан за багатьма параметрами і надасть вам на розгляд.
4. Викуп авто на аукціоні
Після затвердження вами варіанту автомобіля наші фахівці беруть участь в торгах на аукціоні. Якщо автомобіль не вдалося виграти, то ми продовжуємо пошуки іншого авто.
5. Оплата авто та зборів аукціону
За підсумками аукціону ви будете оперативно сповіщені і вам буде надано інвойс на оплату авто, який потрібно буде сплатити SWIFT платежем в банку протягом 2 робочих днів.
6. Доставка в порт. Фотозвіт
Після покупки автомобіля, ваш автомобіль буде доставлений з майданчика аукціону в найближчий припортовий термінал США. По прибутті авто роблять фото, щоб ви на власні очі мали змогу побачити стан авто і всі його нюанси.
7. Оплата транспортування
Як тільки авто буде доставлене в припортовий термінал США, вам буде надано інвойс на оплату транспортування авто, який потрібно буде сплатити SWIFT платежем в банку.
8. Транспортування морем до порту м. Одеси
Після завантаження авто в контейнер, автомобіль відправляється в порт м. Одеси. Ми повідомимо вам номер контейнера, по якому ви зможете відслідковувати його подальше переміщення.
9. Митне очищення авто
За 2 тижні до прибуття авто в порт призначення брокер підготує документи для митного оформлення вашого автомобіля. Після розмитнення автомобіль буде готовий до видачі в порту. Його можна забрати самостійно, якщо він на ходу і допущений до експлуатації по дорогах загального користування. Також він може бути доставлений евакуатором в будь-яку точку України. Оплата банківським платежем на розрахункови рахунок митниці в сумі, яка визначається індивідуально для кожного автомобіля.
10. Ремонт
За вашим бажанням ми можемо виконати ремонт автомобіля "під ключ" - від підбору запчастин до організації та контролю ремонтних робіт на нашому або партнерських СТО. За рахунок напрацьованих умов наші клієнти отримують найвигідніші ціни на запчастини і роботи. Оплата готівкою в офісі компанії USA DRIVER

Ще немає облікового запису?

Ви легко можете створити свій обліковий запис. Для цього знадобитися ввести свій email та пароль.

Вже є обліковий запис?

Натисніть на кнопку "ВХІД" щоб відкрити форму входу.